Kód tovaru: 483

Nikon PROSTAFF 4-12x40M NP

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Všestranný puškohľad so šošovkou objektívu s priemerom 40 mm, zväčšením 4x – 12x a zameriavacím krížom s korekciou klesania projektilu (BDC) vyvinutý spoločnosťou Nikon.

Veľkorysý očný reliéf: 91 mm v celom rozsahu priblíženia.. Všestranný rozsah zväčšenia 4x – 12x pri streľbe na krátke až stredné vzdialenosti.. Zameriavací kríž s korekciou klesania projektilu (BDC) vyvinutý spoločnosťou Nikon: dobre viditeľné balistické krúžky pomáhajú pred výstrelom určiť správny bod na zachytenie pohybu.. Veľká šošovka objektívu s priemerom 40 mm na dosiahnutie jasného obrazu.. Priemer tubusu 1 palec.. Presné nastavenie výškového uhla a vertikálnej rektifikácie: pomocou počuteľných posunov s aretáciou po ¼ uhlovej minúte (maximálne 80 uhlových minút).. Plnenie dusíkom a utesnenie pomocou o-krúžkov pre dosiahnutie úplnej vodotesnosti a odolnosti proti zahmlievaniu.. Všetky šošovky sú vyrobené z ekkologického skla, ktoré neobsahuje olovo ani arzén.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky