Kód tovaru: 501

Nikon MONARCH 5 8x56

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Ďalekohľady MONARCH 5 s 56mm objektívom sú navrhnuté na intenzívne používanie aj v tých najnáročnejších svetelných podmienkach. Vášniví lovci a pozorovatelia prírody ocenia ich ostrý a jasný obraz, odolnú konštrukciu a veľmi pohodlné používanie. Šošovky z najkvalitnejšieho skla ED (s extrémne nízkym rozptylom)

Dielektrická zrkadlová vrstva s vysokým odrazom pre vynikajúcu priepustnosť naprieč celým viditeľným spektrom Vrstva s fázovou korekciou zaručujúca vyššie rozlíšenie. Viacnásobná antireflexná vrstva všetkých šošoviek a hranolov. Vodotesné vyhotovenie s dusíkovou náplňou proti zahmlievaniu. Gumený povrch zabezpečuje odolnosť voči otrasom a pevné, pohodlné uchopenie.. Ľahké telo z polykarbonátu vystuženého sklenenými vláknami. Veľké predsunutie výstupnej pupily zaručuje jasné pozorovanie celého zorného poľa aj pri použití okuliarov. Otočné a posuvné gumové očnice s možnosťou nastavenia rôznych polôh umožňujú jednoduché umiestnenie oka do optimálnej pozorovacej pozície. Ekologické optické sklá bez prímesí olova a arzénu. Široký neoprénový popruh.Sklápacie krytky objektívov.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky