Kód tovaru: 838

2 in 1 Gun - Tuning

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

Schletek 2in1 Gun Tuning je vysokokvalitný čistič v spreji s obsahom teflónu a keramiky. Je použiteľný na palné zbrane, vzduchové zbrane a nože.

Je odolný voči teplotám od -40° C do +750° C.

Použitie

2 in 1 Gun Tuning zanecháva v hlavni mikroskopický filter na báze PTFE, ktorý odpudzuje nečistoty a zároveň zvyšuje kĺzavosť. Vďaka tomu nie je prvý výstrel “mastný”. Obsah keramiky zabezpečuje tepelnú odolnosť spreja voči teplotám od -40° C do +750° C. Je možné ho aplikovať na hlaveň, spúšťový mechanizmus a uzávery. Je ideálny aj pre historické zbrane, pretože vďaka obsahu PTFE značne zníži odpor spúšte.

Starostlivosť

2 in 1 Gun Tuning je transparentný, nelepivý a nemastný sprej. Dlhodobo chráni pred koróziou. Bráni ukladaniu pušného prachu, čím sa zjednoduší čistenie zbrane. 2 in 1 Gun Tuning vydrží dlho na kovových, plastových a drevených povrchoch. Dodáva zbrani novú povrchovú ochranu a odolnosť voči špine a vode (sladkej i slanej).

Postup

Sprej môže byť použitý na pažbu, hlaveň, vodiace drážky, uzáver, nábojovú komoru, spúšťový mechanizmus, drahé kovy, zliatiny (vrátane niklu, medi a mosadze). 2 in 1 Gun Tuning sprej poskytuje profesionálnu a vysokú mazaciu schopnosť.

Pokyny na použitie

Pred použitím sprej poriadne potraste. Naneste sprej na vyčistené a odmastené časti a nechajte vsiaknuť. Následne vyleštite čistou (viskózovou) handričkou.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky