Kód tovaru: 651

Puškohled Delta Optical Titanium 3-24x56 ED MR.P300 OLT

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Osemnásobný zoom 3x-24x    Veľká svetelnosť - prenos svetla 95%, objektív 56mm    Bočná regulácia paralaxy    ED sklo objektívu    Nočné / denné osvetlenie bodu    Jednodielny 34mm tubus    Rozsah rektifikácia 100MOA    Nulovanie    Plnenie dusíkom    Vodotesný
Puškohľad 3-24x56ED ponúka pre strelca všetko čo potrebuje pre presnú streľbu. V prvom rade puškohľad je charakterizovaný osemnásobným rozsahom zväčšenia a to v optimálnom rozmedzí 3x až 24x. To vytvára podmienky pre streľbu ako na blízke tak aj na veľké distance. Bočné nastavenie paralaxy pomáha kompenzovať chybovosť spôsobenú paralaxou a tak spresniť presnosť zásahu pri streľbe i na veľmi veľké vzdialenosti s veľkým zväčšením. Veľký rozsah zväčšenia bol doplnený veľkým svetelným objektívom s priemerom 56mm. Ďalšou dôležitou vlastnosti puškohľadu Titanium 3-12x56ED je použitie ED skla objektívu.
To nielen kompenzuje farebnú vadu tzv. Chromatickú aberáciu, ale tiež výrazne zlepšuje kontrast a prekreslenie obrazu, ktoré zostáva napospol rovnaké ako na malom tak aj na veľkom zväčšení. Pre puškohľad 3-24x56ED firma Delta Optical v spolupráci so špičkovými športovcami vyvinula nové zámernej osnovy: HMR.P300 a LR.600. Osnovy sú unikátne a umožňujú ako odpočet vzdialenosti tak aj kompenzáciu ako vertikálny aj horizontálny. Dôležitým prvkom osnovy je osvetlený zámerný bod s minimálnym prekrytím cieľa.
Bod má tiež novo navrhnuté osvetlenie pre denný a nočný režim tak, aby nedochádzalo k jeho presvetleniu v noci a aby bol jasne osvetlený aj za denného svetla. V konštrukcia puškohľadu je použitý zosilnený jednodielny 34mm tubus, ktorý priniesol ako väčšiu mechanickú tuhosť celej konštrukcie, tak aj obrovský rozsah pohybu kríža, cez 100MOA. Puškohľad môže byt bez obáv používaný aj na veľmi silných kalibroch. Všetko je doplnené veľkými rektifikačnými stavítkami s funkciu zerování.
Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky