Kód tovaru: 761

Nordik Crying Bird (na líšky)

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Vábnička na líšky - vrieskajúci vták:

Nordik Predator CRYING BIRD je súčasným hitom v celom svete. Týchto vábničiek, ktoré sú dobre pripravené a vyladené je vo svete ešte veľmi málo. Nordik Crying Bird je špeciálna vábnička, ktorá imituje nárek ďatľovitých vtákov v núdzi, nárek drobného vtáctva a veľmi reálne králičie pišťanie. Je nutné dodať po dôkladnom overení v praxi, že vábnička s týmto hlasom má veľmi prekvapivý a rýchly účinok na všetkých predátorov, pernatých či srstnatých. Je veľmi efektívna aj v letnom období a veľmi jednoduchá na použitie. Predátori, ktorý zachytia tento zvuk reagujú veľmi rýchlo a ihneď prichádzajú priamo k Vám.

Táto vábnička je špeciálne vyvinutá pre napodobňovanie zvukov, ktoré vydávajú vtáky v núdzi. Tieto zvuky sú veľmi účinné pre privábenie líšok a iných predátorov a to aj v letnom období.

Pre napodobňovanie kriku ďatlovitých v tiesni, fúknite krátko a intenzívne silné trrr, trrr, trrr do vábničky. Ak chcete napodobniť tiesňový krik malých vtákov, fúkajte do vábničky menej a využite aj zvuku, ktorý vydáva pri vdýchnutí. Nechajte vzduch unikať aj okolo vábničky. Ak do vábničky fúknete krátky stabilný prúd vzduchu, dostanete veľmi reálne králičie vrešťanie.
Vábenie napodobujte 15-30 sekúnd, seďte ticho 1-2 minúty a potom zopakujte na rovnakom stanovišti.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky