Kód tovaru: 490

Nikon ProStaff PS2 3-9x50M NP

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Model ProStaff 3 – 9x40 so zameriavacím krížom  BDC sa stáva novým štandardom pre všetky štýly a situácie lovu, od hlbokého lesa až po široké otvorené planiny. Ponúka dostatočný výkon pre streľbu na najdlhšie vzdialenosti a široké zorné pole. Optický systém s kompletnými viacnásobnými antireflexnými vrstvami prepúšťa až 98 % svetla.

Veľkorysý konzistentný očný reliéf poskytuje bezpečie pre obočie — aj pri spätnom ráze najťažších nábojníc, ľahkých pušiek a pri streľbe z ťažkých uhlov. Presné nastavenia jediným pohybom ruky a nastavenia zameriavacieho kríža s počuteľnými záskokmi umožňujú rýchlejšie nastrelenie. Nastavenie sa samovoľne nezmení — ani pri silnom spätnom ráze. Hlavica s okamžitým vynulovaním a odpruženými ovládacími točidlami umožňuje jednoduché nastavenie zorného poľa. Rýchlo zaostriteľný okulár umožňuje strelcovi okamžite presne zaostriť zameriavací kríž. Vodotesný / odolný proti zahmlievaniu, plnený dusíkom a tesnený O-krúžkom.Slnečná clona je použiteľná pri modeloch s priemerom objektívu 40 mm a 50 mm.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky