Kód tovaru: 484

Nikon ProStaff 4x32M NP

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Odolný a presný puškohľad s veľkou svetelnosťou a šošovkou objektívu s priemerom 32 mm, zväčšením 4x a zameriavacím krížom Duplex.

Šošovky pokryté viacnásobnými antireflexnými vrstvami umožňujú mimoriadny prenos svetla na vytváranie jasného a zreteľného obrazu s dobre vyváženými farbami.. Veľkorysý očný reliéf: 104 mm v celom rozsahu zväčšenia.. Zväčšenie 4x pri streľbe na krátke až stredné vzdialenosti.. Zameriavací kríž Duplex.. Šošovka s priemerom 32 mm a výstupná pupila 8 mm na dosiahnutie jasného obrazu.. Priemer tubusu 1 palec. Nastavenie horizontálnej a vertikálnej rektifikácie: pomocou presných a počuteľných posunov s aretáciou po ¼ uhlovej minúte (maximálne 80 uhlových minút).. Plnenie dusíkom a utesnenie pomocou o-krúžkov pre dosiahnutie úplnej vodotesnosti a odolnosti proti zahmlievaniu.. Všetky šošovky sú vyrobené z ekologického skla, ktoré neobsahuje olovo ani arzén.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky