Kód tovaru: 499

Nikon Monarch 10x42 DCF

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené
Ďalekohľad s vysokým rozlíšením a mimoriadnou ergonómiou, zväčšením 10x a šošovkou objektívu s priemerom 42 mm, ktorý zabezpečuje spoľahlivé zaostrenie na cieľ.
Šošovky z najkvalitnejšieho skla ED (s extrémne nízkym rozptylom)

Dielektrická zrkadlová vrstva s vysokým odrazom pre vynikajúcu priepustnosť naprieč celým viditeľným spektrom . Vrstva s fázovou korekciou zaručujúca vyššie rozlíšenie. Viacnásobná antireflexná vrstva všetkých šošoviek a hranolov. Vodotesné vyhotovenie s dusíkovou náplňou proti zahmlievaniu. Pre 16× zväčšenie sa dodáva adaptér statívu TRA-3. Gumený povrch zabezpečuje odolnosť voči otrasom a pevné, pohodlné uchopenie.. Ľahké telo z polykarbonátu vystuženého sklenenými vláknami. Veľké predsunutie výstupnej pupily zaručuje jasné pozorovanie celého zorného poľa aj pri použití okuliarov . Otočné a posuvné gumové očnice s možnosťou nastavenia rôznych polôh umožňujú jednoduché umiestnenie oka do optimálnej pozorovacej pozície. Ekologické optické sklá bez prímesí olova a arzénu. Široký neoprénový popruh. Sklápacie krytky objektívov.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky