Kód tovaru: 839

Carbon-Cleaner /odstraňovač karbónu/

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

Carbon-Cleaner 150ml/500ml

Carbon-Cleaner je čistiaci prostriedok špeciálne vyvinutý pre odstránenie nitro/pušného prachu z často používaných zbraní.

Vysoko aktívne zložky Carbon-Cleaner-u rozpúšťajú zvyšky spálenín z výstrelu. Pri často používaných zbraniach môžu zvyšky nitro/pušného prachu byť extrémne zapečené.

Pred použitím poriadne potraste. Demontujte časti, ktoré majú byť očistené a nasprejujte ich. Nechajte pôsobiť na odolnú špinu 15 minút a potom zotrite. Zopakujte v prípade potreby.

Nádoba je pod tlakom (pre 500 ml balenie). Skladujte na tmavom mieste a v teplotách nepresahujúcich 50 stupňov Celzia a nenechávajte na priamom slnku. Neotvárajte násilím, nerozoberajte a po použití nádobu nepáľte. Obsah sa nesmie sprejovať do ohňa alebo na žeravé predmety. Nepoužívajte v uzavretých priestoroch. Jedovaté pre vodné živočíchy a môže spôsobiť dlhotrvajúce poškodenie vody. Výpary môžu spôsobiť nevoľnosť. Držte mimo dosahu detí. Skladujte na chladnom mieste. Držte mimo zdrojov otvoreného ohňa. Nefajčite. Nevdychujte výpary zo spreja, dym, ani aerosol. Nevylievajte do kanálov otvorenej kanalizácie. Vyvarujte sa elektrostatickému prostrediu. Vždy noste rukavice a urobte bezpečnostné opatrenia a na hasenie použite piesok, práškový alebo CO hasiaci prístroj – nehasiť vodou.

Upozornenie: Prostriedok je agresívny na plasty a bakelit.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky