Kód tovaru: 1035

ATN X-SIGHT II HD 5-20x + IR přísvit

Hodnotenie Nie je ešte ohodnotené

ATN X-Sight II – najvýkonnejšie riešenie streľby na trhu!

 

Prvé digitálne nočné videnie, ktoré prelomilo bariéru v HD! Preč so zrnitými čiernobielymi obrazmi!

X-Sight II posúva digitálny obraz na úplne novú úroveň. Krištáľovo čistý obraz a široké farebné spektrum budú nezabudnuteľné pri každom pozeraní. Nechajte sa vtiahnuť do sveta pokročilej technológie a naplno využite svoje schopnosti a inštinkt. Sada senzorov a pokročilé spracovanie výkonu ponúkajú úplne nový a nezabudnuteľný strelecký zážitok.


Podeľte sa o zábavu s priateľmi a rodinou s HD videom a fotografiami, ktoré si môžete zaobstarať vo dne aj v noci. Žiadne ďalšie výhovorky v znení „zabudol nahrať tie perfektné zábery". A to vďaka ATN RAV funkcii, ktorá automaticky zaznamenáva video pred a po stlačení spúšte.

X-Sight II - najvýkonnejšie riešenie streľby na trhu za bezkonkurenčnú cenu. 


Výhody:

 • nahrávanie videa vo formáte HD
 • wifi
 • e-kompas
 • bluetooth
 • denný/nočný mód
 • 3D gyroskop
 • plynulý zoom
 • diaľkomer
 • rozlíšenie natáčania
 • užívateľské rozhranie OBSIDIAN
 • funkcia RAV 

Jadro ATN Obsidian

Jadro ATN Obsidian je technológia, ktorá je zapracovaná v našej SMART HD optiky. Založená je na najpokročilejšom spracovaní digitálneho obrazu, množstva obrazových snímačov, intuitívnom užívateľskom rozhraní a celým radom okolitých senzorov. Práve tieto funkcie a vlastnosti sú vštepené do línie systémov HD optiky. 

Procesor:

Vysoko výkonný ARM procesor s 2-jadrovou architektúrou a nízko energetickou 32nm CMOS technológiou.

Obrazový senzor (S): 

Obsidian jadro schopné riadiť rôzne CMOS a mikrobolometrické snímače, vrátane FULL  HD senzora s rozlíšením 1920x1080, plne optimalizované pre zhoršené svetelné podmienky.

Displej: 

HD displej s rozlíšením 4,2 miliónmi farieb a 256 stupňami šedej.

Snímače okolitého prostredia: 

Nízko záťažový operačný subsystém poskytuje priebežné informácie o okolí a umiestnení zariadenia v 3. priestorovej osi. Tento subsystém pracuje nezávisle na hlavnom procesorom a zahŕňa:

 • 3D Akcelerometer
 • 3D Magnetometer
 • 3D Gyroskop
 • Barometrický senzor
 • Mikro riadiaci obvod

Firmware: 

Ak hardvér je srdcom každého Obsidian jadra, potom Softvér je jeho jediným. Náš tím softvérových inžinierov neustále pracuje na raste a zlepšení schopností a funkcií každého zariadenia. Schopnosť zásadným spôsobom zlepšiť a pridať schopnosti a funkcie našich zariadeniam jednoduchou aktualizáciou firmware výrazne zmenil spôsob myslenia a riadenia ATN.

GPS: 

Umožňuje prístup k zemepisným súradniciam, ako napr. identifikácia a umiestnenie zariadenia, nadmorskú výšku a rýchlosť pohybu. 


Nahrávanie videa

Umožňuje zachytiť dobrodružstvá a nezabudnuteľné okamihy v úžasnej Full HD kvalite v rozlíšení 1920x1080p. Už nepremeškáte žiadnu príležitosť, ani životný okamih.

Záznam videa a zachytené fotografie môžete zdieľať s priateľmi, rodinou a na sociálnych sieťach.


WiFi

Chcete naučiť Vaše dieťa strieľať? Čo presne vidí, na aký cieľ mieri a na čo strieľa? Alebo chcete zdieľať to, čo vidíte cez ďalekohľad s osobou vedľa vás?

Vďaka funkcii Wi-Fi a HD optike môžete vidieť, čo vidí strelec v reálnom čase. Využitím aplikácie ATN Obsidian môžete ovládať zariadenie a sledovať jeho reálny prenos.

Pripojte telefón alebo tablet a prezrite si všetko naraz. Chcete vidieť, čo ste doposiaľ zaznamenali? Žiadny problém! Akonáhle spustíte aplikáciu cez WiFi, otvorte galériu a môžete prehrávať najnovšie zaznamenané dobrodružstvo. Všetky vaše fotky a videá máte na dosah ruky.


Plynulé zväčšovanie

Na rozdiel od tradičnej optiky, plynulo jemné zväčšovanie Vám pomôže vidieť z blízka všetko, na čo sa práve pozeráte. Jednoducho zostaňte kde ste a priblížte si obraz iba stlačením tlačidla.


Intuitívne užívateľské rozhranie

Dizajnéri pracovali dlho a tvrdo aby vytvoriť užívateľsky najviac prívetivé a intuitívne prostredie. Dúfame, že oceníte najmä jednoduchosť použitia a množstvo funkcií v užívateľskom rozhraní Obsidian 2.0.


E-kompas

E-kompas, sklon a uhly vychýlenia, vzdialenosť k cieľovému bodu balistickej korekcie a zoom sú len niektoré z informácií, ktoré je možné zobraziť na obrazovke.


Režim Nočné videnie

Vôbec po prvýkrát je nočné videnie k dispozícii v HD kvalite. Ostré a jasné snímky, ktoré majú rozlišovací dosah až do tých najtemnejších miest a najmenších detailov. Zvoliť si môžete medzi klasickou zelenou farbou alebo z odtieňov sivej.


Balistická kalkulačka

Balistické kalkulačky ešte nikdy neboli tak jednoduché. Žiadne ďalšie grafy, komplexné optické mriežky a kalkulačky, na vypočítanie presnej streľby na dlhú vzdialenosť. ATN Obsidian balistická kalkulačka urobí všetko za Vás. Zamierte pomocou inteligentného merača vzdialenosti, zadajte rýchlosť a smer vetra a jadro Obsidian sa postará o všetko ostatné.

Sila a smer vetra sú najdôležitejšími údajmi, predovšetkým pri miernom a silnom vetre. Pri streľbe na vzdialenosti nad 275 metrov odporúčame zistiť si údaje o vetre a zadať informácie do zariadenia.

Balistická kalkulačka ATN Obsidian Vás zavedie do budúcnosti už dnes!


Diaľkomer

S patentovaným inteligentným diaľkomerom bude váš život jednoduchší. Stačia iba dva kliky a jednoduchým posunutím nočného videnia budete môcť zamieriť a zmerať vzdialenosť k svojmu cieľu.

Jeden pohyb zameriavacím krížom automaticky upraví bod nárazu. Žiadne ďalšie hádanie, grafy alebo zložité výpočty.

Vďaka diaľkomeru Smart Range Finder môžete rýchlo odhadnúť vzdialenosť k cieľu. Stačí, ak poznáte približnú veľkosť cieľa.


HD rozlíšenie

Vôbec po prvýkrát rozlíšenie pre digitálne nočné videnie môže konkurovať tradičným analógovým puškohľadom určeným na deň. ATN X-Sight II a X-Spotter disponujú HD objektívom, senzormi HD spolu s HD displejom v plnom rozlíšení. 


Recoil Activated Video (RAV)

S funkciou RAV nikdy nezmeškáte svoj jedinečný okamih.

Režim Recoil Activated Video (patent v podaní) vám ponúka jedinečnú možnosť nahrávania videí pomocou optiky. Tento režim umožňuje záznam videí pred a po výstrele.

Využijete ho vtedy, keď je zásah do cieľa dôležitejší ako mať na pamäti zapnutie nahrávania videa. Jednoducho nastavte režim RAV na ZAPNUTÝ a pri stlačení spúšte (režim RAV je aktivovaný od spätného rázu vašej zbrane) vaša optika zaznamená video pár sekúnd pred výstrelom a pár sekúnd po výstrele.

Jednoduchý, ľahko použiteľný, a pravdepodobne najúčinnejší nástroj na zachytenie rozhodujúceho výstrel počas lovu.

Zatiaľ tu nie je žiadna recenzia.
Top

Kontaktujte nás

Môžete nás kontaktovať v Utorok až Piatok od 9.00 - 12.00 h a od 13.00 - 17.30 h, v Sobotu od 9.00 - 12.00 h. 

Tel: +421 903 202 103
Email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.
 

Nákup na splátky

U nás môžete využiť nákup na splátky cez spoločnosť Quatro.

Quatro - nákup na splátky